uchwytrowerowy.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Uchwyt rowerowy na hak holowniczy

Strona główna  »  Artykuły  »  Uchwyt rowerowy na hak holowniczy


Uchwyt rowerowy na hak holowniczy
Uchwyt rowerowy na hak holowniczy stanowi doskonałą alternatywę dla uchwytu montowanego na bagażniku bazowym samochodu. Uchwyty rowerowe na hak są najlepszym rozwiązaniem w sytuacji, gdy na dachu samochodu chcemy zamocować box do przewozu ładunku.
Jednym z lepszych produktów tego typu jest uniwersalny uchwyt rowerowy THULE 972 HangOn 3B, który umożliwia wygodny i bezpieczny transport 3 rowerów.

Dzięki dużej pojemności jest idealną propozycją dla podróżujących rodzin, które uwielbiają przejażdżki rowerowe. Wygodna funkcja odchylania ułatwia dostęp do bagażnika auta. Dużą zaletą użytkową modelu THULE 972 HangOn 3B jest jego składana konstrukcja, która po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu uchwyt jest łatwy w przechowywaniu. Warto także wspomnieć o pozostałych cechach użytkowych uchwytu rowerowego THULE 972, takich jak: solidne mocowanie z certyfikatem ISO nie wymagające wstępnej regulacji, płaski po złożeniu (zajmuje niewiele miejsca), przystosowany do montażu dodatkowej tablicy oświetleniowej THULE 976, w komplecie taśmy mocujące rowery i elementy odblaskowe zwiększające bezpieczeństwo. Pasuje do dowolnej średnicy ramy roweru i dowolnej wysokości opony z obręczą.