uchwytrowerowy.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Stalowe uchwyty narciarskie

Strona główna  »  Artykuły  »  Stalowe uchwyty narciarskie


Stalowe uchwyty narciarskie
Stalowe uchwyty narciarskie to obecnie najtańszy sposób na bezpieczny przewóz sprzętu narciarskiego na belkach bagażnika bazowego. Doskonałym przykładem takiego produktu, który mimo atrakcyjnej ceny jest w stanie zapewnić optymalny poziom bezpieczeństwa dla przewożonego na dachu samochodu sprzęty narciarskiego, jest uniwersalny uchwyt do przewozu nart Taurus Ski 450 (estetyczny i solidnie wykonany).

Ten klasyczny uchwyt narciarski został odpowiednio przystosowany do montażu na belkach prostokątnych stalowych do 4 cm. Niestety nie nadaje się do montażu na belkach aluminiowych aerodynamicznych. Nadrabia to jednak wyjątkowo atrakcyjną ceną.

Szerokość robocza prezentowanego bagażnika narciarskiego wynosi 47 cm, dzięki czemu jest on w stanie pomieścić do 4 par nart lub 2 snowboardów. Uchwyt do przewozu nart Taurus Ski 450 posiada elastyczne wkładki gumowe, które zapewniają solidne zamocowanie nart (mamy pewność, że nie będą się przesuwać w czasie jazdy). Na uwagę zasługuje także zabezpieczenie przed zdjęciem zarówno nart, jak i całego uchwytu z bagażnika samochodu.